Nasza firma produkuje meble od 1991 roku. Nasze usługi kierujemy głównie do klientów z woj. śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
Specjalizujemy się w indywidualnych projektach meblowych, dostosowanych do wymiarów pomieszczeń i wizji klienta, projektujemy w oparciu o Państwa sugestie, jak również oferujemy profesjonalne doradztwo i własne aranżacje tworzone przez znakomitych architektów.

Do budowy mebli wykorzystujemy najwyższej jakości materiały: płyty i blaty robocze EGGER, Kronopol, Kronospan, Pfleiderer. Posiadamy bogatą ofertę blatów kompozytowych, konglomeratowych i kamiennych: marmur, granit, trawertyn, onyx; oferowanych przez: Hoder, J.P. Pilch, Marlex, frontów meblowych: drewnianych, fornirowanych, szklanych, aluminiowych, lakierowanych i akrylowych z połyskiem i matowych; wiodących producentów: Drewpol, Zobal, Niemann, Restol.

Pracujemy na renomowanych komponentach: PEKA, Blum, Hettich, Laguna. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, a pasja, z którą tworzymy, nadaje naszym produktom niepowtarzalny i unikatowy charakter.