MEBLE TWOICH MARZEŃ

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by całą procedurę możliwie uprościć do sześciu etapów.

Kontakt

Zaczynamy od Twojego kontaktu z nami - jego forma zależy od Twoich preferencji. Może być telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem formularza, który znajdziesz w zakładce 'kontakt'. Pierwszy kontakt służy wstępnemu sprecyzowaniu Twoich oczekiwań.

Spotkanie

Drugim krokiem będzie spotkanie w Twoim domu, w trakcie którego dokonamy niezbędnych pomiarów, omówimy szczegóły, oraz przedstawimy wstępny zarys i przybliżony kosztorys. Nasza wizyta jest całkowicie bezpłatna.

Projekt

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu, doprecyzowanie szczegółów, podpisanie umowy oraz ustalenie terminu realizacji.

Produkcja

Jest to etap prac, który przebiega całkowicie bez Twojej uwagi. My zajmiemy się wszystkim! Po zakończeniu prac, skontaktujemy się z Tobą by ustalić termin bezpłatnego transportu i montażu mebli.

Montaż
Czas trwania montażu jest uzależniony od wielkości Twojej zabudowy oraz stopnia skomplikowania prac przewidzianych do wykonania. Jednak w większości przypadków realizujemy montaż jednego dnia.
Zakończenie prac

Po wykonanym montażu doprowadzimy miejsce prac do należytego porządku, oraz przeczyścimy powierzchownie elementy zabudowy. Po przeprowadzeniu przez Ciebie odbioru jakościowego, wystawimy certyfikat gwarancyjny, oraz dokumenty sprzedaży.